Müşteri Hizmetleri: 0 (332) 350 46 71
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

GÜVENLİK & GİZLİLİK

Mağazamızda üye olurken verdiğiniz kişisel bilgileriniz, hiç bir koşulda üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Ödeme yaparken verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz hiç bir koşulda depolanmaz, saklanmaz. Sadece satın almaya karar verdiğiniz ürünün ödemesinde kullanılır ve ödemeyi sağlayacak kuruluşa sorgulama ve provizyon amacıyla iletilir. Ödeme tamamlandığında, kredi kartı bilgileriniz imha edilir.

Kredi kartı bilgilerinizin bizim sunucumuza taşınması sırasında, iletişim 128bit SSL teknolojisi ile şifrelenir. Üçüncü kişiler, bu bilgileri asla elde edemez. https://www.alemelektronik.com alışveriş mağazasının adresi ve güvenilirliği, dünyada yetkili sertifika sağlayıcı kuruluş tarafından doğrulanmaktadır. https://www.alemelektronik.com yetkilileri, bazı durumlarda ödemede kullanılan kredi kartı ya da banka hesap sahibine ait ek bilgi ya da belge isteyebilir. Bu durum, kredi kartı ya da banka hesap sahibini korumaya yönelik olup, istenmeyen durumlarla karşılaşmamaya yönelik önlemlerdir.

Internet üzerinden alışveriş yapan müşterilerin yasal hakları 4822 SAYILI KANUNLA DEĞİŞİK 4077 SAYILI TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN ile korunmaktadır. www.alemelektronik.com bu kanuna uymayı, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmayı kabul ve taahhüt eder.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.