Müşteri Hizmetleri: 0 (332) 350 46 71
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

HAKKIMIZDA

On yıldır, 365 gün 24 saat siz müşterilerimizin enerji problemlerini çözmeyi ve sahip olduğumuz bilgi birikimimizi sizler ile paylaşmayı çalışma ilkesi haline getirmiş olmaktan gurur ve onur duymaktayız. Siz müşterilerimize daha kaliteli, daha hızlı ve daha ekonomik hizmet vermek için ALEM ELEKTRONİK olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Güveni/gücünü ise müşterileri, çalışanları ve tüm paydaşlarından alan ALEM ELEKTRONİK, sahip olduğu sektör tecrübesi ile sürekli kendini yenilemekte, güç elektroniği, proje danışmanlığı veri merkezi altyapısı ve elektrikli aydınlatma çözümleri ile beraber nitelikli çözüm ortağınız olmayı sürdürmektedir.

Firmamız enerji kalitesinin yükseltilmesi ve kritik uygulamaların sorunsuz çalışmaları için kendi teknolojisi ve gücü ile 600 VA’dan 4,8 MVA’ya kadar UPS sistemlerini sizlere sunmaktadır. Ayrıca veri merkezleri yapımına dair kamuda ve özel sektörde birçok referansa sahip olan firmamız veri merkezlerinde yenilikçi çözümleri ile beraber güvenilir çalışma arkadaşınız olmaya devam etmektedir. Aydınlatma sektöründe de faaliyet gösteren firmamız; geleceğin aydınlatma teknolojisi olan LED’li aydınlatma çözümleri, iç ve dış mekân aydınlatma ürün grupları ile geleceğimizi aydınlatmaya devam ediyor.

ALEM ELEKTRONİK; kamu, askeriye, tıp ve özel sektörde pek çok kurum ve kuruluşlarda referansa sahiptir. Firmamızı Türkiye ve DÜNYA genelinde teknik servis hizmet vermektedir.

BERABERCE EN ZOR İŞLERİ DAHA KOLAY HALE GETİRE BİLİRİZ…

VİZYONUMUZ

ALEMELEKTRONİK olarak misyonumuz dürüst ve şeffaf kişiliği, kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile en son teknolojileri müşterilerinin kullanımına sunarak, gündelik hayatı teknolojik gelişmeler ile daha da kolay hale getirmektir.

Türkiye’yi başarıya taşıyacak her bireysel ve ticari girişimin teknolojik partneri olmak.

REFERANSLARIMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

ALEMEL EKTRONİK olarak kalite ve müşteri memnuniyetini esas alan, üstün hizmet anlayışı ile bilişim ve enerji sektöründe hizmet veren öncü bir kuruluşuz. Müşteri memnuniyetini, kaliteli hizmeti, karşılıklı güveni esas alan firmamız hem kendi bünyesinde hem de ürün ve hizmet verdiği kurum ve kuruluşlarda son teknolojiyi kullanmaya büyük önem vermektedir. Firmamız önce kalite, önce müşteri memnuniyeti politikasını benimsemiştir.

Bu amaçla;

  • Ürünlerimizin dünya standartlarına uygun ve güvenli olmasını sağlamak,
  • Müşteri istek ve beklentilerine tam olarak cevap vermek,
  • Çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak,
  • Kullanılan araç ve gereçlerimizi teknolojik gelişmeler ile desteklemek,
  • Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesini sağlamak,Bizim kalite anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

BASINDA BİZ

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.