Müşteri Hizmetleri: 0 (332) 350 46 71
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

İADE KOŞULLARI

www.alemelektronik.com internet mağazasından alışveriş yaptığınızda, ürün ya da ürünleri 8 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmeden önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Firmamız ile ilgili iletişim bilgilerini iletişim sayfasında bulabilirsiniz. İade ederken, ürünün tüm aksesuar, kullanma kılavuzu, aparat vs gibi orijinal kutu içeriği eksiksiz, zarar görmemiş, denemesi dahi yapılmamış durumda ve orijinal kutusunda olması gerektiğini unutmayın. Kullanımı esnasında insan vücuduna doğrudan temas eden ürünleri (giysiler, iç çamaşırı, kulaklık vb), ambalajı açıldığında satılabilirlik koşulları asla telafi edilemeyecek ürünleri (her türlü müzik eseri, bilgisayar vb elektronik aletler için yazılım, kitap, toner, kartuş vb) iade edemezsiniz. Nedensiz iade durumlarında kargo ücretini sizin karşılamanız gerekmektedir. Ürün elimize ulaştıktan sonra kontrol edilecek, ürün bedeli ödeme yaptığınız kredi kartına geri ödenecektir.

 

Ürünün Arızalı Olması Durumunda İade:

www.alemelektronik.com internet mağazasından satın aldığınız ürünün arızalı çıkması durumunda, 8 gün içerisinde doğrudan iade edebilirsiniz. İade etmeden önce lütfen bizimle iletişim kurunuz. Ürünü geri gönderirken, orijinal kutusunda, tüm aksesuarları, kullanım kılavuzları, aparatları vb ekleri eksiksiz, orijinal kutu içeriği tam ve ürünün tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olması gerekmektedir. Kullanımı esnasında insan vücuduna doğrudan temas eden ürünleri hijyen nedeniyle iade edemezsiniz (giysiler, iç çamaşırı, kulaklık vb). Bu tür ürünlerin değişimi ya da iadesi sadece yetkili servisler kanalıyla yapılmaktadır. Ürün elimize ulaştıktan sonra kontrol edilecek ve 7 işgünü içerisinde ürünün ödendiği kredi kartına ürün bedeli geri ödenecektir. Bu işlemlerde kargo ücreti www.alemelektronik.com tarafından karşılanacaktır.

 

Ürünün Arızalı Olması Durumunda Değişim:

www.alemelektronik.com internet mağazasından satın aldığınız ürünün arızalı çıkması durumunda, 8 gün içerisinde değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Öncelikle lütfen bizimle iletişim kurunuz. Ürünü geri gönderirken, orijinal kutusunda, tüm aksesuarları, kullanım kılavuzları, aparatları vb ekleri eksiksiz, orijinal kutu içeriği tam ve ürünün tekrar satılabilirlik özelliğinin bozulmamış olması gerekmektedir. Kullanımı esnasında insan vücuduna doğrudan temas eden ürünleri hijyen nedeniyle iade edemezsiniz (giysiler, iç çamaşırı, kulaklık vb). Bu tür ürünlerin değişimi ya da iadesi sadece yetkili servisler kanalıyla yapılmaktadır. Ürün elimize ulaştıktan sonra kontrol edilecek ve 7 işgünü içerisinde ürünün yenisi size gönderilecektir. Bu işlemlerde kargo ücreti www.alemelektronik.com tarafından karşılanacaktır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.