ANASAYFA » HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

On yıldır, 365 gün 24 saat siz müşterilerimizin enerji problemlerini çözmeyi ve sahip olduğumuz bilgi birikimimizi sizler ile paylaşmayı çalışma ilkesi haline getirmiş olmaktan gurur ve onur duymaktayız. Siz müşterilerimize daha kaliteli, daha hızlı ve daha ekonomik hizmet vermek için ALEM ELEKTRONİK olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 Güveni / gücünü ise müşterileri, çalışanları ve tüm paydaşlarından alan ALEM ELEKTRONİK , sahip olduğu sektör tecrübesi ile sürekli kendini yenilemekte , güç elektroniği, proje danışmanlığı veri merkezi altyapısı ve elektrikli aydınlatma çözümleri ile beraber nitelikli çözüm ortağınız  olmayı sürdürmektedir

Firmamız enerji kalitesinin yükseltilmesi ve kritik uygulamaların sorunsuz çalışmaları için kendi teknolojisi ve gücü ile 600 VA’dan 4,8 MVA’ya kadar UPS sistemlerini sizlere sunmaktadır. Ayrıca veri merkezleri yapımına dair kamuda ve özel sektörde birçok referansa sahip olan firmamız veri merkezlerinde yenilikçi çözümleri ile beraber güvenilir çalışma arkadaşınız olmaya devam etmektedir. Aydınlatma sektöründe de faaliyet gösteren firmamız; geleceğin aydınlatma teknolojisi olan LED ’li aydınlatma çözümleri, iç ve dış mekân aydınlatma ürün grupları ile geleceğimizi aydınlatmaya devam ediyor.

ALEM ELEKTRONİK  ; kamu, askeriye, tıp ve özel sektörde pek çok kurum ve kuruluşlarda referansa sahiptir. Firmamızı Türkiye ve DÜNYA genelinde teknik servis hizmet vermektedir.

              BERABERCE EN ZOR İŞLERİ DAHA KOLAY HALE GETİRE BİLİRİZ…

 

 

Saygılarımızla ;